google

  elektryka, instalacje elektryczne, oświetlenie

  Kursy walut 22.10.2019
  1 USD
  3.8408
  0.0101
  1 EUR
  4.2792
  0.0017
  1 CHF
  3.8851
  -0.0048
  1 GBP
  4.9700
  -0.0009
  1 RUB
  0.0603
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  ERGOM Sp. z o. o. Zakład Aparatury Elektrycznej
  ERGOM Sp. z o. o. Zakład Aparatury Elektrycznej

  ERGOM Sp. z o. o. Zakład Aparatury Elektrycznej


  ZAE ERGOM to polska firma inżynieryjna. Każdego dnia nasze produkty są używane w branży energetycznej, elektrotechnicznej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, budowlanej oraz w innych gałęziach przemysłu. Działamy w Systemie Zapewnienia Jakości ISO 9001.

  Nasuwki konektorowe ze sprężystym zabezpieczeniem, typu NZJ, Końcówki konektorowe nieizolowane, osłonki izolacyjne, ERGOM Sp. z o. o. Zakład Aparatury Elektrycznej, Przepust gumowy typu PDE, Przepusty kablowe,Końcówki rurowe typu KDR i KDM, Końcówki rurowe Cu wg DIN,Zaciski odgałęźne do linii napowietrznych nieizolowanych typu ZLN ... /2M, Zaciski do linii napowietrznych, Dławnice poliamidowe typu EDW HM, Dławnice do przestrzeni zagrożonych wybuchem, Końcówki oczkowe izolowane KOI, Końcówki izolowane, Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM to polska firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku.

  Założona w roku 1989 roku przez dwóch inżynierów firma wyrosła na lidera i zyskała miano jednej z najlepszych polskich marek na rynku produktów elektrotechnicznych. Sukcesy odnosimy również za granicą, corocznie dostarczamy nasze rozwiązania do ponad 50 krajów świata.

  Naszą misją jest dostrzeganie potrzeb klientów i dostarczanie im satysfakcji. Realizujemy to poprzez szeroką, komplementarną ofertę wysokiej jakości produktów oraz dobrą obsługę. Każdego dnia ponad 14.000 produktów z naszej oferty jest używanych w branży energetycznej, elektrotechnicznej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, medycznej, budowlanej oraz w innych gałęziach przemysłu.

  W pracy kierujemy się zasadami etyki, dzięki którym zbudowaliśmy bardzo dobre relacje z otoczeniem i nawiązaliśmy współpracę z tysiącami przedsiębiorstw. Nasze produkty są dostępne we wszystkich znaczących hurtowniach w Polsce (ok. 1000 punktów sprzedaży).

  Jesteśmy firmą inżynierską. Kadra inżynierska stanowi około 16% załogi. Nasze działania opierają się na jednym, niezmiennym procesie:

  projekt => prototyp, badania => produkcja => testowanie => walidacja, certyfikacja

  Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać klientom nie tylko poszczególne produkty stworzone i dostosowane do ich potrzeb, ale również gotowe rozwiązania.

  Jako wiarygodny partner wielokrotnie korzystaliśmy z dofinansowania unijnego, które wpłynęło na wzrost poziomu technologii, jakości, poszerzenie oferty produktowej co zaowocowało zwiększeniem zatrudnienia. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój. Otrzymaliśmy wiele nagród, które potwierdziły pracę oraz zaangażowanie w rozwój i innowacyjność, m.in. nagrodę „Liderzy Eksportu”, „Gazele Biznesu”, „Krajowy Lider Innowacji”, „Solidna Firma”. Przyznano nam również Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

  Działamy w Systemie Zapewnienia Jakości ISO 9001.

  Jesteśmy członkiem PIGE - Polskiej Izby Gospodarczej Elektrotechniki.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.